Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Teknik Servis

Teknik Servis

Medsan Tibbi Cihazlar  olarak inanıyoruz ki, sadece endüstrinin en gelişmiş teknolojilerini içeren cihazları satmak müşteri memnuniyetinin sağlanması için yeterli değildir.

Bununla beraber, kullanıcı ile temsilcinin yıllar boyu sürecek olan bu birliktelik esnasında karşılıklı anlayış içerisinde, beklentilerin en üst düzeyde karşılanabileceği, taleplere hızla, keskin bir şekilde ve netlikle cevap verilebildiği bir teknik servis hizmetinin verilmesi en önemli unsurların başındadır.

Sektör İhtiyaçları ve  Medsan Tıbbi Cihazlar Yapılanması Sektörümüzde, bir servis gereksinimi doğduğunda genellikle iki konu öncelik ve önem kazanır: Birincisi servis merkezine kolay ve çabuk ulaşabilme, ikincisi sorunun en kısa sürede çözüme kavuşturulması.


Şirketimiz Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesi, Sanayi Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO-9001 Belgesi gibi hizmet kalite ve yeterlilik belgeleriyle de donatılmıştır.

Yedek Parçalar

Cihaz tipine bağlı olarak en çok arızalanan yedek parçalar Ankara ilindeki firmamızda tutulmakta ve ihtiyaç yerlerine sevk edilmektedir.

Bunun haricinde meydana gelebilecek yedek parça ihtiyacı üretici firmamızın dünya genelindeki depolarından en hızlı şekilde getirtilip, gümrüklenmesiyle karşılanmaktadır. Son bir kaç yılın verilerine göre en çok kullanılan yedek parçalara ilişkin fiyat listesi web sitemizden izlenebilmektedir.

Hizmetlerimiz

Garanti içi önleyici ve düzeltici bakım hizmetleri haricinde garanti sonrası için temelde üç türde hizmet sağlamaktayız:

  • Yedek parça ve işgücü dahil servis sözleşmesi
  • Yedek parça, tüp ve işgücü dahil servis sözleşmesi
  • Yedek parça hariç, yalnız iş gücü dahil servis sözleşmesi
  • Müşterilerimizin değişen gereksinimlerine ve özel durumlarına uygun olarak bu hizmetler çeşitlendirilebilmektedir.

 

Servis Merkezi

Ürünler hakkında servis ve destek talepleriniz için bize 0 (312) 395 13 27 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Şikayet ve önerilerinizi info@med-san.com adresine gönderebilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

0 (312) 395 13 27
Hemen Arayın!

Talep Formu